Crossref Member Badge

Новини

RSS

IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст» 11.06.2013 IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст»

10 червня 2013 року в м. Києві відбувся IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст».

Всеукраїнський семінар «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу». 10.06.2013 Всеукраїнський семінар «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу».

З 3 по 6 червня 2013р. в смт. Чорноморське (АРК) відбувся Всеукраїнський семінар методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми: «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу». Ініціатором семінару були Міністерство освіти і науки України та Британська рада в Україні.

Круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи» 31.05.2013 Круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи»

30 травня 2013 року в м. Києві на базі спеціалізованої школи № 130 з поглибленим вивченням англійської та італійської мови імені Данте Аліг'єрі було проведено круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи».

Науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі» 24.05.2013 Науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі»

23 травня 2013 року на базі Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулася науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі».

Круглий стіл в м. Конотоп Сумської області 23.05.2013 Круглий стіл в м. Конотоп Сумської області

22 травня 2013 року в м. Конотоп Сумської області відбувся круглий стіл «Правове і технологічне забезпечення організаційного механізму управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу».

Науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища» 20.05.2013 Науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

17-18 травня 2013 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи» 20.05.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи»

16-17 травня 2013 року в м. Херсоні відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи».

Регіональний науково-практичний семінар «Тенденції оновлення змісту іншомовної освіти у старшій школі» 20.05.2013 Регіональний науково-практичний семінар «Тенденції оновлення змісту іншомовної освіти у старшій школі»

З 16 по 19 травня 2013р. в навчально-виховному комплексі «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області» пройшов регіональний науково-практичний семінар на тему: «Тенденції оновлення змісту іншомовної освіти у старшій школі».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми освітнього і наукового контентів професійної підготовки вчителів-філологів». 18.05.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми освітнього і наукового контентів професійної підготовки вчителів-філологів».

16-17 травня 2013 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка (у центальному корпусі за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, буд. 24) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми освітнього і наукового контентів професійної підготовки вчителів-філологів».

Всеукраїнський з міжнародною участю науковий освітній форум 18.05.2013 Всеукраїнський з міжнародною участю науковий освітній форум

14-17 травня 2013 року в м. Суми відбувся Всеукраїнський з міжнародною участю науковий освітній форум «Відкриті інновації як феномен глобально орієнтованого суспільства».

Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл» 15.05.2013 Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл»

14 травня 2013 р. в м. Чернігові співробітники лабораторії трудової підготовки і політехнічної творчості Інституту педагогіки НАПН України разом з Управлінням освіти Чернігівської міської ради і дирекцією Ліцею № 15 м. Чернігова організували і провели науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл».

Привітання ветеранів інституту 08.05.2013 Привітання ветеранів інституту

8 травня 2013 року в урочистій атмосфері співробітники інституту привітали ветеранів з Днем Перемоги! 
Ветерани з сумом та болем згадували воєнні роки, але все ж раділи одержаній перемозі!
Загиблих вшанували хвилиною мовчання. 
Ми щиро вдячні Вам, шановні, за мирне небо над нами, за майбутнє наших дітей! Нехай подвиг Вашого життя буде пронесений крізь віки!

Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України на Миргородщині 30.04.2013 Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України на Миргородщині

29 квітня 2013 року лабораторія географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України провела виїзне засідання на базі одного із своїх експериментальних закладів – Миргородської гімназії ім. Т. Г. Шевченка, якій нещодавно виповнилося 75 років.

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку» 29.04.2013 Міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку»

22–26 квітня 2013 року в м. Полтаві відбулася міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку». 

ІV Міжнародний інтернет-форум «Особистість в єдиному освітньому просторі» 29.04.2013 ІV Міжнародний інтернет-форум «Особистість в єдиному освітньому просторі»

11-26 квітня 2013 року у м. Запоріжжя комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради провів ІV Міжнародний форум «Особистість в єдиному освітньому просторі» (у режимі інтернет-форуму). 

Відбувся науково-практичний семінар 29.04.2013 Відбувся науково-практичний семінар

26 квітня 2013 року в Прикарпатському національному університеті відбувся науково-практичний семінар «Актуальні проблеми навчання іноземних мов у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах». 

Всеукраїнська конференція 29.04.2013 Всеукраїнська конференція

26 квітня 2013 року у Київській гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25, м. Київ) відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Фундаменталізація змісту освіти в умовах профільного навчання: формування ціннісних орієнтацій старшокласників». 

Конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід». 26.04.2013 Конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід».
25 квітня 2013року у стінах НПУ імені М.П. Драгоманова пройшла конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід». Організаторами конференції виступили Науково-дослідницький центр вивчення релігійної освіти кафедри культурології Інституту філософської освіти та науки НПУ імені М.П. Драгоманова, Лабораторія суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України та Молодіжна асоціація релігієзнавців за участі представників робочої групи з вивчення релігійної освіти Європейської асоціації дослідження релігії.
  

Науково-методичний семінар в м. Кролевець Сумської області 26.04.2013 Науково-методичний семінар в м. Кролевець Сумської області

24-25 квітня 2013 року в м. Кролевець Сумської області на базі Кролевецької ЗСШ І-ІІІ ступенів № 1 було проведено науково-методичний семінар «Науково-методичні основи правового і технологічного забезпечення організаційного механізму управління діяльністю загальноосвітніх навчальних закладів».

Всеукраїнська науково-практична конференція щодо упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти 26.04.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція щодо упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

24–25 квітня 2012 року у м. Харкові відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування та розвиток фахової компетентності вчителя початкової школи в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти». У роботі конференції взяли участь співробітники лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки.


Новини 1181 — 1200 з 1243
Початок | Поперед. | 58 59 60 61 62 | Наст. | Кінець Всі