Crossref Member Badge

Новини

RSS

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної дидактики в контексті вимог інформаційного суспільства» 21.10.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної дидактики в контексті вимог інформаційного суспільства»

17–18 жовтня 2013 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної дидактики в контексті вимог інформаційного суспільства». В організації і проведенні конференції взяли участь 3 наукові співробітники лабораторії дидактики Інституту педагогіки НАПН України.

Міжнародна науково-практична конференція «Формування мовної особистості в багатоступеневій системі освіти: досвід, реалії, перспективи» 21.10.2013 Міжнародна науково-практична конференція «Формування мовної особистості в багатоступеневій системі освіти: досвід, реалії, перспективи»

17-18 жовтня 2013 року співробітники лабораторії навчання української мови взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Формування мовної особистості в багатоступеневій системі освіти: досвід, реалії, перспективи».

Проведено XV Міжнародну наукову конференцію 20.10.2013 Проведено XV Міжнародну наукову конференцію

14-19 жовтня 2013 року Інститутом релігієзнавства Ягелонського університету (Краків, Польща) та Національним заповідником «Херсонес Таврійський» (Севастополь, Україна) було проведено XV Міжнародну наукову конференцію «313-2013: …ut daremus et Christianis et omnibus liberam potestatem sequendi religionem quam quisque voluisset… (в 1700 річницю Міланського едикту)». Лабораторія суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України була представлена на цій конференції ст. н. с. В. Кришмарел. 

Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови» 18.10.2013 Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови»

17 жовтня 2013 року у Київському національному лінгвістичному університеті під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського пройшов Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови».
У заході взяли участь ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько; директор Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод; завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України Валерій Редько; доктор педагогічних наук, професор Софія Ніколаєва; директор Британської Ради в Україні Мартін Даул; заступник директора Гете-Інституту в Україні Петра Кьоппер-Маєр, аташе Посольства Французької Республіки в Україні Вірджінія Вільшанж; добровольці Корпусу Миру США в Україні.

Семінар-практикум «Новітні технології в управлінні сучасним загальноосвітнім навчальним закладом» 16.10.2013 Семінар-практикум «Новітні технології в управлінні сучасним загальноосвітнім навчальним закладом»

15 жовтня 2013 року на базі Київського будинку вчителя відбувся науково-практичний семінар заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району м. Києва з проблеми «Новітні технології в управлінні сучасним загальноосвітнім навчальним закладом».

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТ ДОПОВІДІ Н.М.ОСТРОВЕРХОВОЇ


Рейтинг наукових журналів України 15.10.2013 Рейтинг наукових журналів України

Науково-методичний журнал "Комп'ютер у школі та сім'ї", співорганізатором якого є Інститут педагогіки НАПН України, увійшов до рейтингу 100 найбільш цитованих у Google Scholar українських наукових фахових видань України за 2007-2011 роки і станом на квітень 2013 р. посів в ньому 82 місце.

Вітаємо редакцію журналу та бажаємо їй читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОВНИЙ РЕЙТИНГ

Презентація нового підручника з хімії 15.10.2013 Презентація нового підручника з хімії

На серпневих конференціях освітян завідувач і головний науковий співробітник лабораторії хімічної і біологічної освіти (Л. П. Величко та Н. М. Буринська) спільно з УВЦ «Школяр» презентували новий підручник з хімії для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (профільний рівень).

«International Symposium on Comparative Sciences» 14.10.2013 «International Symposium on Comparative Sciences»

8-11 жовтня 2013 р. в м. Софії (Болгарія) відбувся симпозіум «International Symposium on Comparative Sciences». У його роботі взяла участь завідувачка лабораторії порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України, д.пед.н. Локшина Олена Ігорівна.

Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Сучасні техніки формування управлінської команди в контексті розвитку організаційної та педагогічної культури» 14.10.2013 Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Сучасні техніки формування управлінської команди в контексті розвитку організаційної та педагогічної культури»

11 жовтня 2013 року в Київському міському будинку учителя Асоціація керівників шкіл України (АКШУ) і лабораторія управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України спільно з Інститутом суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, Інститутом психології НАПН України, Київським будинком учителя, редакцією газети «Директор школи», Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОН України організували і провели засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Сучасні техніки формування управлінської команди в контексті розвитку організаційної та педагогічної культури».

Обласний семінар «Методика формування ключових і предметних компетентностей у молодших школярів» 10.10.2013 Обласний семінар «Методика формування ключових і предметних компетентностей у молодших школярів»

9 жовтня 2013 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся обласний семінар на тему: «Методика формування ключових і предметних компетентностей у молодших школярів». Цей захід був організований і проведений спільно з лабораторією початкової освіти Інституту педагогіки.

Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти 08.10.2013 Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти
7 жовтня 2013 року у м. Волноваха Донецької області в рамках експериментальної роботи співробітників лабораторії математичної та фізичної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, що проводиться за темою НДР «Науково-методичне забезпечення навчання фізики в основній школі» відбувся робочий семінар.

ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти» 07.10.2013 ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти»

01-05 жовтня 2013 р. в с. Татарів Яремчанської міськради Івано-Франківської області відбулася ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти».

Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом! 04.10.2013 Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом!

Дирекція та колектив Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України вітає працівників галузі освіти з професійним святом!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, творчих злетів, достатку, сімейного благополуччя! Наснаги Вам у трудових буднях, миру та злагоди!

Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі» 03.10.2013 Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі»

1–2 жовтня 2013 року в м. Хмельницькому лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України спільно з кафедрою іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організували та провели регіональний семінар-практикум для вчителів іноземних мов, методистів з іноземних мов усіх ланок професійної освіти, викладачів вищих навчальних закладів, причетних до підготовки вчителів іноземних мов, із проблеми «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі».

Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення» 30.09.2013 Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення»

26 вересня 2013 року у Комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення».

VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості» 30.09.2013 VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості»

27-28 вересня 2013 року в Кіровограді та Павлиші відбулися VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості».

«Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» 27.09.2013 «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики»

26 вересня 2013 р. на засіданні вченої ради розглядалося питання «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» та їх упровадження у шкільну практику, що здійснює лабораторія навчання інформатики. Захід було проведено у формі вебінару, в якому взяли участь члени вченої ради Інституту педагогіки НАПН України і представники Фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці, яка є експериментальним майданчиком всеукраїнського рівня. Модераторами вебінару були: у м. Києві – Лапінський В.В., завідувач лабораторії навчання інформатики; у м. Вінниці – Пасіхов Ю.Я., заступник директора гімназії з інформаційних технологій.

Вітаємо директора з Днем народження! 25.09.2013 Вітаємо директора з Днем народження!
Колектив Інституту педагогіки вітає директора Топузова Олега Михайловича з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, наснаги, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а всі негаразди та непорозуміння обходять стороною.


Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів» 24.09.2013 Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів»

19 вересня 2013 року на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів у м. Біла Церква відбувся обласний семінар-практикум для вчителів іноземних мов (іспанської, німецької, французької) з проблеми «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів».

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації» 23.09.2013 ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації»

19-22 вересня 2013 р. в м. Алушті (Автономна Республіка Крим) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Інститут педагогіки НАПН України.


Новини 1141 — 1160 з 1243
Початок | Поперед. | 56 57 58 59 60 | Наст. | Кінець Всі