Crossref Member Badge

Новини

RSS

Про дистанційне навчання у початковій школі 07.04.2020 Про дистанційне навчання у початковій школі

Для першокласників і їхніх учителів, які працюють за навчально-методичним комплектом з математики С. О. Скворцової та О. В. Онопрієнко підготовлені відеоуроки на черговий навчальний тиждень: «Рахуємо десятками», «Досліджуємо десяток», «Записуємо задачу коротко».

Самоосвіта в умовах карантину 06.04.2020 Самоосвіта в умовах карантину

25 березня 2020 р. Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України  на веб-сайті http://didactics.ucoz.ua відкрив Форум з науково-методичного супроводу процесу реалізації педагогічних технологій в умовах дистанційного навчання.

On-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення», 06.04.2020 On-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення»,

2 квітня 2020 р. Назаренко Тетяна Геннадіївна, завідуюча відділом, доктор педагогічних наук провела on-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення».

Діяльність науковців НАПН України під час дистанційного навчання учнів початкової школи. 01.04.2020 Діяльність науковців НАПН України під час дистанційного навчання учнів початкової школи.

Карантин – це виклик для нашого буття. Це особливий час, коли освітянам довелось швидко реагувати на складні обставини й вчасно зорганізуватися для підтримки учнів. Другий тиждень поспіль учителі 1 і 2 класів – Марина Кисіль і Ганна Заставська, разом із науковцями НАПН України Світланою Скворцовою і Оксаною Онопрієнко готують і проводять онлайн уроки математики на основі їхнього навчально-методичного комплекту.

Cистема для початкової школи А Д Цимбалару 31.03.2020 Cистема для початкової школи А Д Цимбалару
Вітаємо усіх окрилених педагогів, крилатиків і їхніх батьків. Раді презентувати матеріали за нашою інтегрованою освітньою системою.

Шановні колеги-освітяни! Вельмишановні друзі та гості сторінки! 27.03.2020 Шановні колеги-освітяни! Вельмишановні друзі та гості сторінки!
Усі ми знаємо, що з 12 березня на території України введено тритижневий карантин через поширення вірусу COVID-19 (коронавірусна хвороба), який не має кордонів у планетарному масштабі. З 25 березня Уряд України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни до 24 квітня...

Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України – на допомогу вчителям, методистам, керівникам закладів освіти 23.03.2020 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України – на допомогу вчителям, методистам, керівникам закладів освіти

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів з метою запобігання поширення на території України короновірусу COVID19 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України пропонує науково- та навчально-методичну підтримку закладів освіти різних рівнів у дистанційному режимі.

Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук. 23.03.2020 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук.

Відповідно до принципів відкритості та розширення комунікативної стратегії Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук.

Діяльність науковців Інституту педагогіки щодо навчально-методичного забезпечення реалізації типової освітньої програми для 3 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. 22.03.2020 Діяльність науковців Інституту педагогіки щодо навчально-методичного забезпечення реалізації типової освітньої програми для 3 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

Науковці відділу початкової освіти створили підручники для 3 класу, які забезпечують досягнення очікуваних результатів типової освітньої програми. Всі вони успішно пройшли конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників і будуть друкуватися за державні кошти.

Діяльність науковців НАПН України щодо навчально-методичного забезпечення Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти. 22.03.2020 Діяльність науковців НАПН України щодо навчально-методичного забезпечення Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти.

Три роки поспіль за інноваційними навчально-методичними матеріалами з математики, створеними науковцями НАПН України – Світланою Скворцовою і Оксаною Онопрієнко, – навчаються учні й працюють учителі пілотних класів Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти. Всі матеріали перебувають у вільному доступі для ознайомлення і завантаження в групі фейсбуку «Математика. Ранок. Пілот» та на сайті видавництва «Інтерактивне навчання. Видавництва Ранок».

Методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту 22.03.2020 Методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту
Науковці НАПН України - Світлана Скворцова і Оксана Онопрієнко, підготували методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту. Матеріали відкриті для завантаження

Заходи Інституту педагогіки  щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами 21.03.2020 Заходи Інституту педагогіки щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами

Заходи Інституту педагогіки  щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами  (відділ дидактики) 21.03.2020 Заходи Інституту педагогіки щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами (відділ дидактики)

Всеукраїнська онлайн конференція «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти» 18.03.2020 Всеукраїнська онлайн конференція «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти»
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить Всеукраїнську онлайн конференцію «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти». Наразі у зв'язку з епідеміологічною ситуацією захід пернесено.

Науково-методичний супровід загальної середньої освіти 17.03.2020 Науково-методичний супровід загальної середньої освіти
Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України – на допомогу вчителям, методистам, керівникам закладів освіти

Інтегрована освітня система Анжеліки Цимбалару 16.03.2020 Інтегрована освітня система Анжеліки Цимбалару
Раді презентувати матеріали створеної за сприяння Інституту педагогіки НАПН України інтегрованої освітньої системи Анжеліки Цимбалару

Друга зустріч науковців Інституту педагогіки НАПН України, представників Асоціації керівників шкіл України та фінських партнерів  українсько-фінського проекту «Навчаємося разом» 13.03.2020 Друга зустріч науковців Інституту педагогіки НАПН України, представників Асоціації керівників шкіл України та фінських партнерів українсько-фінського проекту «Навчаємося разом»
12 березня 2020 р. відбулася друга зустріч науковців Інституту педагогіки НАПН України, представників Асоціації керівників шкіл України та фінських партнерів українсько-фінського проекту «Навчаємося разом».

Тенденції розвитку сучасної шкільної іншомовної освіти: виклики та перспективи 12.03.2020 Тенденції розвитку сучасної шкільної іншомовної освіти: виклики та перспективи

Наукова співпраця відділу навчання іноземних мов із викладачами Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Навчаємось разом 11.03.2020 Навчаємось разом
10 березня 2020 р. в Інституті педагогіки НАПН України відбулася зустріч з фінськими представниками проекту «Навчаємось разом» щодо питань, які стосуються розроблення стандарту професійної діяльності керівника закладу загальної середньої освіти та науково-методичного супроводу його імплементації.

Вітання зі Святом Весни! 07.03.2020 Вітання зі Святом Весни!

Вітаємо чарівних жінок зі Святом Весни! 
З повагою,
чоловічий колектив Інституту педагогіки НАПН України.


Новини 101 — 120 з 1243
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець Всі