Crossref Member Badge

Результати конкурсу

Результати конкурсу 15.03.2013

Підсумки конкурсу

Національної академії педагогічних наук України

на кращі наукові роботи, створені членами та співробітниками НАПН України в 2012 році

14 березня 2013 року на засіданні Президії НАПН України були оголошені підсумки конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені членами та співробітниками НАПН України в 2012 році.

На конкурс, що проводиться щороку, подаються планові роботи, виконані як окремими вченими, так і колективами (не більше п’яти осіб).

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

· краща монографія;

· кращий підручник або навчальний комплект для учнів, студентів

· кращий посібник (навчальний, навчально-методичний, практичний) для використання в освітній та інших видах соціальної практики

· краща енциклопедія, словник, довідник;

· кращий електронний ресурс (навчального призначення, для підтримки наукових досліджень, управління освітою);

· кращий навчальний технічний засіб та обладнання.

До кожної номінації встановлюється відзнака дипломами І, ІІ і ІІІ ступеня.


Згідно із Постановою Президії НАПН України № 1-7/5-104 від 14 березня 2013 року серед переможців конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені в 2012 році, є співробітники Інституту педагогіки НАПН України.

У номінації «За кращу монографію» дипломом І ступеня відзначено колективну монографію «Дидактико-методичне забезпечення контролю та оцінювання навчальних досягнень молодших школярів на засадах компетентнісного підходу», створену співробітниками лабораторії початкової освіти (автори: Олександра Яківна Савченко, Надія Михайлівна Бібік, Оксана Володимирівна Онопрієнко, Катерина Іванівна Пономарьову, Оксана Вікторівна Вашуленко); дипломом ІІІ ступеня – монографію «Методологія формування технологічної культури керівника загальноосвітнього навчального закладу» (автор Надія Михайлівна Островерхова – головний науковий співробітник лабораторії управління освітніми закладами).


У номінації «За кращий посібник (навчальний, навчально-методичний, практичний) для використання в освітній та інших видах соціальної практики» дипломом ІІ ступеня відзначено посібник «Новітня українська література (кінця ХХ – поч. ХХІ ст.)», створений співробітниками лабораторії літературної освіти: Галиною Леонідівною Бійчук і Анатолієм Миколайовичем Фасолею.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!


Повернення до списку