Crossref Member Badge

Новини

RSS

Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя 04.05.2020 Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя
30 квітня 2020 р. успішно відбувся III Всеукраїнський безкоштовний вебінар «Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя».

ЮНЕСКО: Рекомендації щодо надання постійної підтримки вчителям, учням та їхнім родинам 01.05.2020 ЮНЕСКО: Рекомендації щодо надання постійної підтримки вчителям, учням та їхнім родинам

Професійна і соціальна підтримка вчителів, учнів та їхніх сімей є важливою частиною реагування освіти на таку кризу, як пандемія COVID-19. Підтримка повинна бути адекватною, ефективною й постійної, щоб навчання тривало, і щоб посткризове відновлення, у свою чергу, було максимально простим. Навіть якщо країни вже мають план дій у надзвичайних ситуаціях для сфери освіти, наші рекомендації також можуть бути корисними.

Гейміфікація та прикладні ігри в освіту 28.04.2020 Гейміфікація та прикладні ігри в освіту

23 квітня 2020 р. відбувся другий безкоштовний Всеукраїнський вебінар для керівників закладів освіти «Гейміфікація та прикладні ігри в освіту»

Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики 28.04.2020 Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики

Шановні фахівці початкової освіти! Вашій увазі пропонуємо відеозапис виступу та презентації Оксани Онопрієнко, завідувачки відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України на тему «Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики», що відбувся 23 квітня 2020 р. на віртуальній Педраді в межах проєкту «Освітній волонтер».

Педрада у віртуальній школі 27.04.2020 Педрада у віртуальній школі

23 квітня 2020 р. завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Оксана Володимирівна Онопрієнко виступила спікером на Педраді «Особливості оцінювання в умовах дистанційного навчання в початковій школі» в межах проєкту «Освітній волонтер» Віртуальної школи «Ранок».

VІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» 27.04.2020 VІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін»

На базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка вже в шосте розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» в незвичному для себе форматі онлайн. Всього подали заявки близько трьохсот учасників, на онлайн-конференції 23 квітня 2020 р. виступили 75 доповідачів.

Онлайн засідання науковців відділу навчання географії та економіки  Інституту педагогіки НАПН України 27.04.2020 Онлайн засідання науковців відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України

Онлайн консультація вчителів початкової школи 27.04.2020 Онлайн консультація вчителів початкової школи

22 квітня 2020 р. завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Оксана Володимирівна Онопрієнко провела ZOOM-консультацію на тему «Оцінювання досягнень учнів з математики в умовах дистанційного навчання», організовану кафедрою теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій Херсонської академії неперервної освіти.

VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство 24.04.2020 VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство

Організаційний комітет Всеукраїнської науково-практичної конференції «VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство», присвяченої вшануванню світлої пам’яті доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Н. Й. Волошиної з нагоди 80-річного ювілею, продовжив термін подачі тез до збірника конференції до 1 травня 2020 р. Ознайомитись з умовами участі в конференції можна в інформаційному листі, що додається.

Про дистанційне навчання предмета «Я досліджую світ» 23.04.2020 Про дистанційне навчання предмета «Я досліджую світ»

Від початку карантину на платформі CLASS DOYO вчитель-експериментатор Боярського ліцею «Престиж» Києво-Святошинського району Київської області, співавтор навчально-методичного комплекту з предмета «Я досліджую світ» Галина Павлівна Бондарчук проводить онлайн уроки з використанням розробок головного наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Надії Михайлівни Бібік.

Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України 17.04.2020 Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України

Незважаючи на карантин, співробітники НАПН України, зокрема - Інституту педагогіки, продовжують брати активну участь у роботі, спрямованій на вдосконалення системи освіти держави Україна. Сьогодні, 17.04.2020, відбулося засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України.

Вебінар «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання» 15.04.2020 Вебінар «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання»

13 квітня 2020 р. за ініціативою Тренінгової компанії «Академія гри», Відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України Відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Асоціації керівників шкіл України, Порталу професіоналів розвитку особистості WEBSMART, Міжнародної Асоціації Ігротехніків Гейміфікації та Ігропрактиків було проведено безкоштовний Всеукраїнський вебінар для керівників закладів освіти на тему: «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання».

Новий підручник “Українська мова та читання” для шкіл з румунською мовою навчання (3 клас) 15.04.2020 Новий підручник “Українська мова та читання” для шкіл з румунською мовою навчання (3 клас)

У 2020/21 навчальному році третьокласники шкіл з румунською мовою навчання опановуватимуть державну мову за новим підручником “Українська мова та читання”. Його створила Оксана Миколаївна Петрук - провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України. Підручник став переможцем конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, він буде друкуватися за державні кошти.

Про створення групи відділу початкової освіти 15.04.2020 Про створення групи відділу початкової освіти

Група створена науковцями відділу початкової освіти для комунікування в колі освітянської спільноти з актуальних питань навчання молодших школярів.

Наказ «Про введення обмежувальних заходів в Інституті педагогіки НАПН України» 14.04.2020 Наказ «Про введення обмежувальних заходів в Інституті педагогіки НАПН України»
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів № 215 від 16 березня 2020 року, вводяться обмежувальні заходи в Інституті педагогіки НАПН України з 31.03.2020.

Зв'язок із експериментальними закладами освіти 13.04.2020 Зв'язок із експериментальними закладами освіти

Бакуліна Н. В., к.пед.наук, ст. наук.співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України провела оперативне дослідження з досвіду впровадження дистанційного навчання в період карантину у закладах освіти з вивченням єврейського етнокультурного компоненту (мови іврит, історії та культури єврейського народу).

Педагогічний міст для координаторів експерименту з пілотування Державного стандарту 10.04.2020 Педагогічний міст для координаторів експерименту з пілотування Державного стандарту

7 квітня 2020 р. за планом співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Херсонською академією неперервної освіти відбувся Педагогічний міст для координаторів Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти «Оцінювання в умовах дистанційного навчання». Спікером на заході була завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України
О. В. Онопрієнко.

Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України звітує про діяльності в умовах карантину і завдячує всім, хто поділяє погляди науковців! 09.04.2020 Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України звітує про діяльності в умовах карантину і завдячує всім, хто поділяє погляди науковців!

Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України проаналізував статистику за інформаціями, поданими на своїй сторінці у Facebook https://www.facebook.com/didaktika.ip/

«Єдина школа» – дієвий інструмент для усіх зацікавлених у якісній освіті 09.04.2020 «Єдина школа» – дієвий інструмент для усіх зацікавлених у якісній освіті
Шановні колеги-освітяни! Керівники сфери освіти! У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні та світі, з огляду на продовження карантинних заходів партнери ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ НАПН України Товариство «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» пропонує закладам Загальної середньої освіти, батькам і учням безоплатний доступ на період карантину до інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа».

Інтегрована освітня система, створена за сприяння Інституту педагогіки НАПН України 08.04.2020 Інтегрована освітня система, створена за сприяння Інституту педагогіки НАПН України

Шановні педагоги та батьки учнів початкової школи. Раді презентувати інтегровану освітню систему, створену за сприяння Інституту педагогіки НАПН України. Із радістю приймемо у свою дружну крилату родину всіх бажаючих!


Новини 81 — 100 з 1243
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі