Crossref Member Badge

Міжнародна онлайн нарада експертів у галузі єврейської освіти

08.01.2021

07.01.2021  на платформі ZOOM відбулась Міжнародна онлайн нарада експертів у галузі єврейської освіти.

Організатором наради став Всесвітній центр єврейської освіти.

До участі у заході були запрошені провідні фахівці у галузі єврейської освіти, зокрема, науковці, методисти, освітяни у сфері формальної та неформальної освіти з різних країн світу – Австралії, Великої Британії, Ізраїлю, США, України.

Україну представляла Бакуліна Н. В., к.пед.наук, ст.наук.співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України. У своїй доповіді вона окреслила актуальні проблеми науково-методичного забезпечення ЗЗСО України з єврейським етнокультуним компонентом з огляду на сучасні тенденції розвитку освіти.

Під час наради було презентовано сучасні моделі побудови освітнього процесу та результати міжнародного опитування освітян щодо викликів і потреби сьогодення; організовано дискусію, в рамках якої обговорювались питання науково-методичного та кадрового забезпечення закладів освіти, формування репозитарію чинних і розроблення нових освітніх ресурсів, стратегічного планування й управління освітньої діяльності відповідно до індивідуальної траєкторії розвитку як закладів освіти, так і учасників освітнього процесу (вчителів і здобувачів освіти), моніторингу й оцінювання результатів діяльності, педагогічного менеджменту тощо.

У результаті учасники наради обмінялися досвідом і проблемами упровадження єврейської освіти, визначили пріоритетні завдання та шляхи налагодження міжнародного партнерства для подальшої реалізації освітніх проєктів.

Фотогалерея


Повернення до списку