Crossref Member Badge

Засідання підрозділу відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури

05.01.2021

5 січня 2021 року в онлайн форматі на платформі ЗУМ відбулось засідання підрозділу відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України, що розпочав свою роботу над новою темою НДР «Науково-методичне забезпечення реалізації моделі багатомовної освіти в закладах загальної середньої освіти з навчанням мов корінних народів і національних меншин».

У засідання взяли участь Фідкевич О. Л., провідний науковий співробітник, к.філ.наук, керівник теми; Чернухін Є. К., провідний науковий співробітник, к.філ.наук; Снєгірьова В. В., старший науковий співробітник, к.пед.наук; Бакуліна Н. В., старший науковий співробітник, к.пед.наук.

Перше засідання у 2021 році було присвячено обговоренню «Концепції реалізації моделі багатомовної освіти в закладах загальної середньої освіти України з класами з навчанням мов корінних народів і національних меншин» і плану роботи на 2021 рік.

Науковці надали свої пропозиції щодо науково-методичних засад побудови Концепції, її структурних і змістових компонентів і можливих шляхів реалізації, а також обговорили пріоритетні завдання роботи над новою темою НДР.

 

Фотогалерея


Повернення до списку